نتایج جستجو برای عبارت :

شهید محمد قویدل | برادران و خواهران حزب ا. می خواهم همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشند .

پیگیری پرداخت کمک معیشت خواهران شهدامعاون توسعه و تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: قانون کمک معیشت به خواهران شهدا اجرا شده و تا کنون حدود ۴۲۲۴ نفر از خواهران مجرد شهدا و برادران مهجور و معلول شهدا که تحت پوشش والدین بودند، کمک معیشت‌شان تا پایان ۹۷ پرداخت شده است.خبرگزاری راست قامتان:در قانون ششم توسعه بند ۸۸ ماده ب  آمده است: «دولت موظف است اعتبار لازم را به منظور تأمین حداقل معیشت گروههای عنوان شده ذیل که فاقد شغل یا درآمد باشند ر
ای ترکستان شرقی ...
پاره ی خونین امت ...
ای دسته های مجاهد و مجاهده های مقاومت کننده...
ای مومنان سرافراز که به تنهایی در مقابل کسانی که سعی در دور نگاه داشتن اسلام از شما را دارند، ایستاده اید...
قرآن ها می افتند ...مسجدها بسته می شوند...مدارس قدغن می شوند...عالمان دینی تک به تک کشته می شوند...برادران ما به زور به کمپ ها برده می شوند...و بجای آنها، مردان چینی به خانه هایشان برده می شوند...خواهران ما به زور با مردان چینی مزدوج می شوند...
علی رغم همه ی این ها
ولایت امیر المومنین علیه السلام ولایت خداست
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است:
۳- حدثنا الحسین بن أحمد بن إدریس رحمه الله، قال: حدثنا أبی، قال: حدثنا إبراهیم بن هاشم، عن محمد بن سنان، قال: حدثنا أبو الجارود زیاد بن المنذر، عن سعید بن جبیر، عن ابن عباس، قال: قال رسول الله (صلى الله علیه وآله): ولایة علی بن أبی طالب ولایة الله، وحبه عبادة الله، واتباعه فریضة الله، وأولیائه أولیاء الله، وأعداؤه أعداء الله، وحربه حرب الله، وسلمه سلم الله عز
بسم الله الرحمن الرحیم

#اطلاعیه

بنا بر اعلام "ستاد کل راهیان نور کشور" و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کلیه اردوهای راهیان نور تا اطلاع ثانوی لغو میباشد.
لذا کاروان خواهران و برادران راهیان نور پیام نورهای استان تهران نیز لغو میباشد.
* جهت عودت هزینه واریزی می توانید در پیامرسان بله یا واتس اپ به شماره 09228160599 ویژه برادران و شماره 09334120503 ویژه خواهران پیام ارسال نمایید.
۹- در صورت هرگونه تغییر در برنامه اردوهای راهیان نور آخرین اخبا
جلسه‌هم‌اندیشی‌خواهران‌مداح‌در‌دفتر‌کانون‌
.
با‌محوریت‌مطالبات‌خواهران‌مداح
   شنبه۱دی۱۳۹۷
.
گزیده‌ای‌ازمباحث‌مطرح‌شده‌در جلسه
۱-برگزاری‌جلسات‌ماهانه‌شورای‌هم‌اندیشی‌خواهران مداح
۲-برگزاری‌همایش‌خواهران‌فاطمی(مداح)‌درآستانه‌ایام‌فاطمیه
۳-هماهنگی‌و‌تعامل‌بابسیج‌جامعه‌زنان‌درخصوص‌اطلاع‌رسانی‌همایش‌تخصصی‌خواهران‌مداح
۴-ارتقا‌سطح‌علمی،عملی‌وپرورشی‌خواهران‌مداح‌در‌ترازانقلاب‌درقالب‌دوره
به گزارش واحد خبری مسجد ابوذر، همزمان بافرارسیدن ایام شهادت جانگداز حضرت فاطمه زهراء (سلام الله علیها) ،مسجد ابوذر با همکاری پایگاه مقاومت بسیج خواهران حضرت مرضیه (س)  با برپایی ایستگاه صلواتی به دو بخش برادران (چایخانه و نوشیدنی) و خواهران (مواد غذایی) ،از مراجعین، بیماران ، کارکنان بیمارستان ابوذر و عموم مردم پذیرایی به عمل آورد.
تعدای از فرزندان نسل سوم وچهارم انقلاب در زیتون کارمندی نیز با توزیع ، تدارکات و پشتیبانی در این ایستگاه صلو
یه دوستی اینجوری با برادران فیلترینگ درد دل میکرد:"سلام برادران فیلترینگ، اگه اومدید و می خواید در اینجا رو تخته کنید خوش اومدید. زود تختش کنید. فقط یه مشکل: 5 ماهه که یه وب رو آدرس دادم بهتون هنوز فیل نشده ، ماجرا چیه؟+برادران فیلترینگ عزیز، مامور R81G13H رو هم بذارید اینجا به عنوان مراقب بالاسرم. با چم و خمش آشناست." همین.
بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام مورخ 30 / 8 /98 سهمیه آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان  می رساند به منظور بررسی و تحویل مدارک،معاینات پزشکی و مصاحبه با در دست داشتن مدارک  (اطلاعیه شماره 1)، طبق جدول زمان بندی در محل های مشخص شده حضور بهم رسانند.
 1-آدرس محل بررسی مدارک و معاینات پزشکی (خواهران و برادران) : زاهدان- بلوار معلم-معلم 16 اردوگاه فاطمه الزهرا(س) .2-آدرس محل برگزاری مصاحبه خواهران: زاهدان- خیابان دانشگا
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_بیست_و_سوم
.
دستم رو گرفت و کشید تو هرچی محمد آروم آبجی آبجی می کرد فایده نداشت 
فاطمه زهرا خیلی زود خودمونی شد
اتاق رو خیلی خوب تزیین کرده بود 
لبخندی زدم
- پس خوبه ؟
- آره خیلی خوب شده
- خب پس خوشبه حال من که ختانم سهیلی تایید کردن
- ترانه ام
لبخندی زد
محمد صداش رو صاف کرد
- خواهران اگه کارتون تموم شده بفرمایید بیرون که اینجا حوزه ی برادرانه بچه ها الان میان 
سرم رو انداختم پایین و زیر لب گفتم حوزهی برادران حوزه ی خواهران د
رهبر انقلاب در خطبه‌های #نمازجمعه27دی:یک مطلب راجع به انتخابات: برادران و خواهران عزیز، حضور ملت ایران مهمترین عامل اقتدار است، و این حضور در جاهای متعددی است، یکی از مهمترینش انتخابات است. در انتخابات حضور ملت ایران، کشور را بیمه می کند و دشمن را مایوس میکند.سعی و تلاششان بر این است که نگذارند با انواع و اقسام حیل، که مردم با شوق در انتخابات شرکت کنند.
من عرض می کنم مردم با شوق و ذوق باید در انتخابات شرکت کنند. حالا مسائل گوناگونی درباره انت
..آخر این بغض خفی را علنی خواهم‌ کردو حرم سازیتان را شدنی خواهم‌کردمن به تنهایی از این جام نخواهم‌نوشیدهمهٔ اهل جهان را حسنی خواهم‌کردتا همه مردم دنیا بچشند از کرمشهمه را از نظر فقر، غنی خواهم‌کردهمه‌جا از حرم خاکی او خواهم‌گفتکربلا را و نجف را مدنی خواهم‌کردمیشود دید چه خون دلی از غم خوردمسنگ دل را که به یُمنش یَمنی خواهم‌کردآرزو نیست، رجز نیست، من آخر روزیوسط صحن حسن سینه‌زنی خواهم‌کرد
سید محمد رضا موسوی 

.................................
شای
به گزارش رجانیوز؛ ابراهیم خلیلی از
جانبازان دوران دفاع مقدس و بسیجیان لشکر عملیاتی 27 محمد رسول الله(ص)
تهران بزرگ که طی عملیاتی مستشاری برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) عازم سوریه
شده بود در شرق حلب به آرزوی دیرینه‌اش رسید و به فیض شهادت نائل شد. شهید
ابراهیم خلیلی 38ساله و از تخریب‌چی‌های لشکر 27 محمد رسول الله(ص) بود که
بر اثر تله انفجاری آسمانی شد و به یاران شهیدش پیوست.

متن وصیت‌نامه شهید خلیلی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وصیت
برگزاری کارگاه تخصصی نقد تصوف و صوفی گری برای واحد خواهران کانون علی بن مهزیار برگزار شد.در این جلسه فایل ها،صوت ها و جزوه هایی بین شرکت کنندگان واحد خواهران توزیع و درباره این فرقه و ادله رد آن صحبت و گفتگو شد.
مدرس این کارگاه آقای کبیر بودند که درباره فرق مختلف تحقیق و تفحص می کنند.
در رابطه با انحصار وراثت دیه می توان عنوان نمود که پس از پرداخت دیه توسط شرکت بیمه به دادگاه ، مبلغ دیه به حساب سپرده ی مخصوصی که حساب بیت المال است ، واریز می گردد تا زمانی که اولیاء دم و وراث بر اساس گواهی انحصار وراثت دیه شناسایی شوند ، مبلغ دیه در حساب باقی می ماند و با ارائه ی گواهی انحصار وراثت توسط اولیاء دم ، دیه به آنها پرداخت خواهد شد .مدارک لازم برای انحصار وراثت دیه ، شامل ؛ شناسنامه و گواهی فوت متوفی ، سند ازدواج متوفی در صورت تاهل
امسال هم به روال سالهای قبل از مردم آزاری مسجد نزدیک خونه رنجیدم...هرسال به هزارجا زنگ میزدم از دفتر امام جمعه گرفته تا هرجایی،که بگم این دوتا مسجد محله ی ما سر رقابت با همدیگه صدای بلندگوهاشون رو به حداکثر رسوندن و یک بار صبح برای زیارت عاشورا و یک بار شب از ساعت هفت تا ده و نیم آسایش رو از ما میگیرن و التماس میکردم که بگین بلندگوهای بیرون رو خاموش کنن اما امسال دیگه نه وقتش رو دارم و نه اعصابش رو...باهاش کنار اومدم...
امشب همون آقایی که مسئول ا

کلمه حجاب هم به معنى پوشیدن است و هم به معنى پرده و حاجب . این کلمه از آن جهت مفهوم پوشش مى دهد که پرده وسیله پوشش است و شاید بتوان گفت که به حسب اصل لغت هر پوشش حجاب نیست

حجاب چیست ؟
شهید مطهرى نتیجه تحقیقات لغوى خود را درباره واژه حجاب، چنین بیان مى کند:
کلمه حجاب هم به معنى پوشیدن است و هم به معنى پرده و حاجب . این کلمه از آن جهت مفهوم پوشش مى دهد که پرده وسیله پوشش است و شاید بتوان گفت که به حسب اصل لغت هر پوشش حجاب نیست; آن پوشش حجاب ن

هم اکنون می توانید از رسانه آپ موزیک ترانه بسیار زیبای بهت عادت کردم از حامد برادران و محمد رضا گلزار با تکست و بهترین کیفیت دانلود کنید
Download New Song By : Hamed Baradaran ft Mohammadreza Golzar – Behet Adat Kardam With Text And Direct Links In UpMusic
جهت تکمیل آرشو….

ادامه مطلب
✔️آیت الله مظاهری در پیامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه خواهران
زن عنصر محوری و اساسی مدیریت نهاد بسیار با عظمت خانواده است، نهادی که بنیانی‌ترین نهاد اجتماعی و از جهاتی، مقدم بر سایر نهادها نظیر نهاد تعلیم و تربیت، نهاد اخلاق، نهاد اقتصاد و نهاد سیاست است و بی‌شک، صلاح و سداد سایر نهادهای اجتماعی وابسته به صلاح و سداد نهاد خانواده است. در این نهاد که از دیدگاه معارف دینی، یک نهاد مقدس نیز به شمار می‌آید، نقش زنان، نقشی بی‌ه
*دو  ہی  ذاتیں  سمجھی  ہیں مرتبہ  محمد (ص) کا**اک وصی محمد (ص) کا اک خدا محمد (ص) کا*
*سوچیئے کہ پھر چہرہ ہوگا کتنا نورانی**چاند بن گیا ہے جب نقش پا محمد (ص) کا*
*مسند محمد پر جعفر آنے والے ہیں**پھر جہان دیکھے گا آئینہ محمد کا*
*پھر  سے  ہر  طرف ہوگا  تذکرہ محمد (ص) کا**جعفر (ع) آ کے کھولینگے مدرسہ محمد (ص) کا*
*آ کے باب صادق پر بو حنیفہ یوں بولے**مجھکو مل گیا لوگو اب پتہ محمد ص کا*
*یہ امام صادق (ع) ہیں  یہ فقط وہ کہتے ہیں**جو کہا خدا کا ہے جو کہا محمد (ص) کا*
*اے نب
با سلام خدمت دوستان عزیز
جدیدا خبردار شدم که یه محل برای آشنا شدن آقایون و خانم ها، بخش خواهران نهاد رهبری در دانشگاهاست. فارغ از نگرش ما به این نهاد، میتونه کمک زیادی به ما جوان های مجرد بکنه.
برای این امر به دانشگاه محل تحصیلم در چند سال پیش مراجعه کردم و به خانم مسئولش گفتم شنیدم بخش خواهران نهاد در زمینه معرفی افراد برا ازدواج فعالیت داره، اون خانم هم ازم چند سؤال پرسید و طبق آماری که خودشون داشت با یکی از خانم های دانشجو تماس گرفت.
خانم د
کمیته دفاع شخصی و قوت الرمی استان آذربایجان شرقی با دارابودن مربیان برتر و مجرب خود در هر دو حوضه خواهران و برادران آماده جذب هنرجو و انتقال تجربیات با اعطای مدرک رسمی فدراسیون ورزشهای رزمی میباشد . جهت مشاوره از محل برگزاری کلاسها با بنده در تماس باشید.
      09143022871      طالعی
متن آهنگ ننه گل ممد :
صد بار گفتم همچی مکو ننه گل محمدزلفای سیا ر قمچی مکو ننه گل محمد صد بار گفتم پلاو مخار ننه گل محمدور دور کوه ها تاو مخار ننه گل محمد صد بار گفتم یاغی مرو ننه گل محمدرفیق الداغی مرو ننه گل محمد الداغی بی وفای ی ننه گل محمدتا آخر با تو نیا ی ننه گل محمد امروز که دور دورونس ننه گل محمداسب سیات د جاولونس ننه گل محمد ای جاولونا همیشه نیس ننه گل محمداسب سیات د بیشه نیس ننه گل محمد وصف شما د ایرونس ننه گل محمدعکس شما د تهرونس ننه

ابعاد: 38 * 18 * 16 سانتی متر محدوده سنی: 3 سال به بالا وانت بار یکی از ماشین‌هایی است که سال‌های طولانی است تولید می‌شود و ممکن است افرادی با این ماشین خاطره داشته باشند یا اتفاق جالبی برای آن‌ها افتاده باشد. ماکت پیکان وانت درج یک ماشین کلاسیک است که بدون شک برای هرفردی جالب است و به این ماکت علاقه‌مند می‌شود. بدنه این وانت بار پلاستیک است . یکی دیگر از ویژگی‌های این ماشین، خاصیت عقب کشندگی است که برای کودکان سرگرم کننده است. اگر قصد تهیه یک
سوئیت و پانسیون در اصفهان با امکانات کامل برای خواهران و برادران محترم در دو مکان مختلف و یا بصورت خانوادگی پذیرای مهمانان شهر اصفهان هستیم 
جهت اطلاعات بیشتر برای پانسیون  اینجا را کلیک کنید
جهت اطلاعات بیستر برای سوئیت اینجا را کلیک کنید 
علی بن ابراهیم از پدرش حدیث کند که عبدالله بن جندب را در موقف عرفات دیدم و قوفی بهتر از وقوف او ندبدم پیوسته دستهایش بسوی آسمان بلند بود و اشگهایش بر گونه اش روان بود بطوری که برزمین می‌ریخت پس همینکه مردم از عرفات بر گشتند من بوی گفتم ای ابا محمد من و قوفی بهتر از وقوف  تو ندیدم گفت بخدا سوگند منجر برای برادران دینی خود  دعایی نکردم و این برای این بود که حضرت اباالحسن کاظم علیه السلام بمن خبر داد که هر که برای برادر دینی خود پشت سرش دعا کند ا
بانوان خدمه و خادمیار در رواق‌های مخصوص خواهران علاوه بر خدمت در بخش کفشداری در 9 حوزه تطهیر، سقایی، خدمت صندلی تاشو، انواریاری، غبارروبی، مهریاری، تحویل چادر، جاروبرقی و نیز انتظامات نماز در صحن‌های مرکزی خدمت می‌کنند.وی با اشاره به تحویل دو مسئولیت جدید تحویل چادر به زائران در بیت‌های تطهیر و کفشداری‌های بانوان و همچنین انتظامات نماز در صحن‌های مرکزی افزود: خواهران خدمه در مناسبت‌هایی همچون شب‌های قدر با توجه به افزایش جمعیت زائ
سلام برادران و خواهران گرامی ضمن عرض تسلیت به مناسبت وفات عموی پیامبر و پدر امیرالمومنین امشب  یعنی شب مبعث از شب‌های مبارکی است و برای آن چند عمل ذکر شده است:
1- شیخ در مصباح فرموده روایت شده از حضرت ابوجعفر امام جواد علیه السلام که فرمود در رجب شبى است که بهتر از هر چیزی است که آفتاب بر آن می‌تابد و آن شب بیست و هفتم رجب است که در صبح آن پیغمبر خدا صَلَّى الله علیه و آله به رسالت مبعوث گردید. و هر کس از شیعیان ما در آن شب اعمال را انجام دهد، اج
درب اصلی دانشگاه بسته س
اون دو تا در کوچولوی ورود مجزای خواهران و برادران هم ایضا
ی در کوچولو از دیوار کندن و یک سوراخ موش درست کردن که چنتا موش خانوم و آقا توش ساکن هستند
و هر دانشجویی که میاد ی ایرادی بهش می گیرند
حتی مورد داشتیم به دانشجو چادری گفته چادرتو زیادی جمع کردی!!!!
گاهی که حس میکنند سوژه ای از قلمروشون در رفته چادر چارچوق میکنند و میان داخل محوطه دانشگاه گز می کنند و به دانشجوها گیر میدن!
و
همین دانشگاه
با همین سیاست
با همین درب اصل
برگزاری دوره‌ی آموزشی تشکیلاتیکشنبه وسه‌شنبه ۸ و۱۰اردیبهشت ۹۸ساعت ۱۶ الی ۱۹مکان: قم، بلوار جمهوری، اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی، طبقه منفی یک ثبت‌نام وکسب اطلاعات بیشترخواهران:۰۹۹۰۵۵۶۷۵۷۲@F_Entezari_1372برادران:@mosalman110۰۹۱۵۶۲۸۵۹۴۰
ابعاد : 52 * 24.5 * 26 سانتی متر
محدوده سنی : 3 سال به بالا
بچه‌ها دوست دارند که کامیونی بزرگ در اتاقشان داشته باشند تا آن را پر از بارهای مختلف کنند. اینجا هم ما می‌خواهیم یک کامیون باکیفیت به شما معرفی کنیم که برای بچه‌های بالای سه سال طراحی شده است. کودکان مخصوصا پسربچه‌ها، می‌توانند وسایلشان را درون آن گذاشته و به دنبال خود بکشند. همچنین قسمت بار این ماشین پلاستیکی را می‌توانند به سمت بالا و پایین حرکت دهند و بار خود را از داخل آن خالی کنند. ا
بسم الله الرحمن الرحیم

دانشجویان عزیز دانشگاه های پیام نور استان تهران میتوانند با پر کردن فرم زیر جهت حضور در اردوی بازدید از یادمان های راهیان نور جنوب، ثبت نام کنند.

نکات ضروری مربوط به این اردو:
۱- اردو ویژه دانشجویان دانشگاه پیام نور استان تهران می باشد. اولویت با دانشجویانی است که زودتر در سایت ثبت نام کنند. ممکن است به دلیل استقبال زیاد و عدم ظرفیت کافی دانشجویانی که دیرتر ثبت نام میکنند نتوانند در اردو شرکت کنند.
۲- زمان اردو خواه
سلیقہ ایک ہی جیسا محمد اور جعفر کا
قرینہ ایک ہی ابھرا محمد اور جعفر کا
ہے ریشہ ایک ہی حقا محمد اور جعفر کا
نہیں فرق اک نہیں ابن محمد اور محمد میں
شمائل میں خصائل میں فضائل اور ابجد میں
نتیجہ ایک ہی نکلا محمد اور جعفر کا
ادامه مطلب
سلیقہ ایک ہی جیسا محمد اور جعفر کا
قرینہ ایک ہی ابھرا محمد اور جعفر کا
ہے ریشہ ایک ہی حقا محمد اور جعفر کا
نہیں فرق اک نہیں ابن محمد اور محمد میں
شمائل میں خصائل میں فضائل اور ابجد میں
نتیجہ ایک ہی نکلا محمد اور جعفر کا
ادامه مطلب
 حضرت صادق ع فرمود چون برادران یوسف اورا در چاه افکندند جبزییل ع نزد امد و گفت میخواهی که ازااین چاه بیرون ایی یوسف ،گفت این با خدای عزوجل است اگر خواهد مرا بیرون ارد امام صادق ع فرمود پس جبرییل باو گفت همانا خدای تعالی بتو فرماید مرا با این دعا بخوان،تااز چاه بیرونت اورم یوسف گفت ان دعا کدام است گفت بگو اللهم انی اسعلک بان لکالحمد لا اله انت المنان بدیع السماوات والارض  ذوالجلال والاکرامان تصلی علی محمد وال محمد و ان تجعللی مما انافیه فرجا
ابعاد : 49 * 15 سانتی متر
محدوده سنی : 3 سال به بالا
کشور سازنده : ایران
ویژگی محصول جنس : پلاستیک
دارای یک عدد بیل و یک عدد شن کش مناسب برای کودکان بالای 3 سال مناسب برای ماسه و شن بازی در ساحل

برای خرید عمده و تک محصولات شرکت زرین می توانید به وب سایت پخش اسباب بازی برادران به آدرس www.baradarantoy.ir مراجعه کنید و یا با شماره تلفن پخش برادران ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ تماس بگیرید

بسم الله الرحمن الرحیم

دانشجویان عزیز دانشگاه های پیام نور استان تهران میتوانند با پر کردن فرم زیر جهت حضور در اردوی بازدید از یادمان های راهیان نور جنوب، ثبت نام کنند.
نکات ضروری مربوط به این اردو:
۱- اردو ویژه دانشجویان دانشگاه پیام نور استان تهران می باشد. اولویت با دانشجویانی است که زودتر در سایت ثبت نام کنند. ممکن است به دلیل استقبال زیاد و عدم ظرفیت کافی دانشجویانی که دیرتر ثبت نام میکنند نتوانند در اردو شرکت کنند.
۲- زمان اردو خواهرا
اسرار
فی علم در باب علم رمل خانه های رمل در باب عشق و محبت، دوستی و دشمنی،
ثروت و رزق، زن و مرد، الفت و دوستی بین…، غلبه بر دشمن، ماندکی و کوفتکی
خاطر و غصه خوردن، محبت در خانه
،
سوال از فرزند، برادران و خواهران، سوال درباب عشق و معشوق و هوس، زن که که
از وی جدا شده، حال بیمار، بیمار می ماند یا میمیرد، دارای کیفیت خیلی خوب
و کاملا واضح که توسط لطف الله بن الملک قدس الله روحه تالیف شده و
نویسنده آن ابوریحان محمد بن احمد بیرونی میباشد که این کت
رفیق جان تعریف میکرد که چون تو محل کارش، واحد برادران همش جلو پاش سنگ مینداخته اند برای برگزاری مراسمات و دعوت مهمان و بحث بودجه و اینا
رفته با رئیسشون حرف زده که اصلا آیا باید از اونا کسب تکلیف کنه برای کارهای واحد خواهران؟
رئیس گفته نه شما خودتون مستقل عمل کنید و با خودم هماهنگ بشید.
رفیق ما هم میگه روی همین حساب من به خاطر جلوگیری از بحث بیخود، سعی میکردم همه کارها رو تو همون واحد خواهران ردیف کنم از دعوت مهمان و چاپ دعوتنامه و پوستر و بقیه
یاناصرنا
ایام سوگواری حضرتش تسلیت باد
از همه خواهران بزرگوار دعوت می‌گردد در این مراسم شرکت نمایند
لطفا در انتشار پوستر مراسم اگر می‌توانید همکاری نمایید
خواهران بزرگواری که تمایل دارند برای خادمی مراسم حضور داشته باشند اطلاع دهند
دانلود آهنگ حامد برادران برگرد
موزیک بسیار زیبا و شنیدنی برگرد با دو کیفیت اورجینال 128 و 320 و لینک مستقیم و پخش آنلاین
Download New Music By Hamed Baradaran Called Bargard

عوامل ساخت آهنگ :
ترانه سرا : ندا پارسایی | موزیک و تنظیم کننده : حامد برادران
دانلود آهنگ برگرد این دیوونه طاقه طاقتش حامد برادران

اگه به بازسازی خونه ها علاقه داشته باشین و دنبال کارهای بازسازی باشین مطمئنا هیچکس مثل برادران اسکات جذبتون نکرده. برادرای دوقلوی هنرمند و باهوشی که تو کار املاک و بازسازی هستن( یکی مشاور املاک و یکی تو زمینه بازسازی خونه کار میکنه). افراد مختلف با کمک یکیشون خونه ی مورد نظرشون رو میخرن و به کمک اون یکی برادر کار بازسازی خونشون انجام میشه.طراحی های فوق العادشون رو در ادامه با هم ببینیم. 

این متن را در حالی می خوانید که نویسنده متن برای راه رفتنِ هنگام نگارش، نمازخانه خواهران دانشگاه را انتخاب کرده است، از نکات جالب می‌شود به این اشاره کرد که آنها هم به سمتی نماز می‌خوانند که ما می خوانیم، یا از جاکفشی ای استفاده می کنند که ما مشابه اش را، از سمت برادران فقط چند باند(صوت) کمتر دارد که احتمالاً نیازی به آن ندارند، برای خود من بجز وقت شور و هرولهِ هیئت دیگر کاربردی نداشته! یکسری آپشن نیز دارند! مثلاً چراغ کل نمازخانه از اینجا خ
ه

فراخوان بزرگ حامیان حاج مسعود جابریبه اطلاع تمامی حامیان کاندیدای محبوب جناب آقای حاج مسعود جابری بخصوص مردم شریف دهستان مومه ای و روستاهای همجوار میرساند،باشرکت در راهپیمایی 22بهمن از درب ستاد با جمعیت زیاد بطرف میدان حرکت کنیم که بتونیم با این عمل اتحادو وحدتو یکپارچگیو  همدلی و حمایتمان از کاندیدای محبوبمان جناب حاج مسعود جابری را به گوش همه برسانیم.از تمامی خواهران و برادران و حامیان عزیز  خواهشمندیم این پیام را به همه برسانند
و
بسم الله
امام رضا(ع) درباره اهمیت یاد گذشتگان و نحوه زیارت قبر مؤمن و قرائت سوره فاتحه آداب خاصی را بیان کرده‌اند. آن حضرت در این باره می ‌فرماید: هر کس توانایی ندارد به زیارت قبر ما بیاید، به زیارت قبر دوستان صالح ما و علما و دانشمندان و بزرگان شیعه و برادران و خواهران دینی برود که خداوند ثواب زیارت ما را به او اعطا می‌کند.
همچنین ایشان درباره چگونگی زیارت قبر مؤمن می‌فرمایند: هر کس قبر برادر مؤمن خود را زیارت کند و دست خود را روی قبر بگذارد
به همت معاونت فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت فارس، هفتمین دوره از مسابقات استانی قرآن کریم ویژه طلاب، مدرسین و روحانیون اهل سنت فارس در لار برگزار شد.
به گزارش شریعت نیوز ، در این مسابقات و در بخش برادران، شرکت کنندگان در رشته‌های حفظ ۳ جزء، ۵ جزء، ۱۰جزء، ۲۰جزء و حفظ کل، قرائت ترتیل و تحقیق و رشته ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، در حضور داوران برجسته همچون استاد امیر فتح‌پور، استاد سیدرضا نجیبی، استاد سیدجواد هاشم زاده و استاد شی
مهمترین شرایطی که برای طلاب در اکثر استخدامی ها لازم است؛ مدرک سطح دو وکارت پایان خدمت می باشد. بنابراین کسانی که کارت پایان خدمت ندارند در اولین مرحله، باید با مراجعه به مراکزی که جذب سرباز طلبه دارند؛ اقدام به ثبت نام و گذراندن دوران خدمت و دریافت کارت نمایند. دریافت لیست مراکز جذب سرباز طلبه با مراجعه به لینک زیر: http://s6.picofile.com/file/8385773776/index.png
و هچنین جذب اکثراستخدامی ها هم از بین خواهران و هم برادران می باشد.
چرا به امام زمان (عج) قائم آل محمد می گویند؟ابوحمزه ثمالی می گوید: از حضرت
امام محمد باقر (علیه السلام) پرسیدم: اى فرزند رسول خدا! مگر شما ائمه، همه قائم
به حق نیستید؟فرمود: بلى!عرض کردم: پس چرا فقط امام زمان (علیه السلام)
قائم نامیده شده است؟فرمودند: هنگامى که جدّم امام حسین علیه السّلام کشته شد
فرشتگان گریستند و ضجّه زده و به درگاه الهى نالیده و گفتند: اى خدا و اى سرور ما
آیا از کسى که برگزیده و فرزند برگزیده و بهترین خلق تو را کشته غافل هستى
بر اساس ماده۲ قانون  خدمت پزشکان و پیراپزشکان گروه‌های زیر از انجام این طرح خدمت معاف هستند: ۱- همسران و فرزندان شهدا، آزادگان، مفقودان جنگ تحمیلی ۲- یک نفر برادر یا خواهر شهید یا مفقود ۳- برادران و خواهران ۲ شهید یا بالاتر ۴- آزادگان ۵- جانبازان ۲۵درصد و بالاتردر مورد معافیت افراد مازاد بر نیاز، اولویت با رزمندگان است.برابر ماده۳ این قانون، مدت خدمت دوره ضرورت و دوره احتیاط مشمولان این قانون که در حرفه پزشکی انجام شود از کل خدمت مقرر در ای
شهید، سیدنصرالدین حسینی زیارانی: پدر و مادر عزیزم! امیدوارم که شما عزیزان همیشه در راه اسلام باشید و با کفر و ناحق مبارزه کنید و دشمنان دین را از بین ببرید. اگر من شهید شدم، کسی برایم گریه نکند و لباس سیاه نپوشد؛ بلکه لباس های تمیز و رنگارنگ بپوشد و کسی نباید از من تعریف نماید؛ چون آن وقت احساس غرور کرده و این غرور باعث می شود که من از اسلام و دینم دور شوم و این گناه بزرگی برایم می باشد. مادرم! شما را به خدا قسم می دهم که مرا حلال کنی و پدر عزیزم!
حدیث1
پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) 
​​​
​​بهترین شما کسی است که از گناه کناره گیرد
بهترین اعمال انست که اخرت را اصلاح کند
بهترین کار خیر انست که دائم باشد هرچند کم باشد
بهترین امت من کسی که به دنیا بی علاقه و به اخرت علاقه مند باشد 
بهترین برادران کسانی اند که با شما در کارهای اخروی مساعدت کنند
بهترین شما کسی است که دیدارش شما را یاد خدا بندازد
بهترین برادران کسانی اند که تورا از معصیت باز دارند و تورا در عبادت کمک کند

(به نام خداوندی که از سهر مهر بخشش فراگیر و همیشگی دارد)                  سلام این وبلاگ حاصل تلاش و تجربیات من یعنی محمد میباشد که از جون و دل براتون نوشتم خواهش میکنم تمام مطالب سایت را به دقت بخونید و نگران طولانی بودن مطلب نباشید.من همیشه در زندگی ام از کودکی تا الان از دزدی بدم میاد و همیشه هم حرف راست میزنم و کلأ از دروغ گفتن متنفرم به هر حال خدا خودش شاهده همه ی اتفاقات زندگی من است که من همه ی اتفاقات را اینجا نوشتم و اینجاحاصل تلاش شبانه ر
دانلود آهنگ حامد برادران فقط باش + کیفیت خوب و عالی
هم اکنون می توانید از رسانه جاز موزیک ترانه بسیار زیبای فقط باش از حامد برادران با تکست و بهترین کیفیت دانلود کنید
Download New Song By : Hamed Baradaran – Faghat Bash With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ حامد برادران فقط باش
عشقم باش و فقط باش و فقط باش
بگو میمونم به تو دل دادم
دل دادی و من میدونم
عشقم باش و فقط باش
بگو میمونم به تو دل دادم
دل دادیو من میدونم
عاشقت میشم روزی صد دفعه
جوری که هیچکس عاشقت نشه
قول میدم
با سلام
یکی از عزیزان دنبال کننده وبلاگ پیامی به بنده ارسال کرده و از بروز نشدن وبلاگ گله کرده اند. حقیقتا خیلی دلم می خواد شبکه وبلاگ ها که به حدود 10 وبلاگ می رسه رو به روز کنم اما متاسفانه کمی بیمارم و وقت زیادی هم ندارم برای همین شرمنده همه دوستان هستم.
در مورد یادواره  پرسیده بودند که عرض می کنم یادواره ان شا الله طبق روال سالیانه حول و حوش هفته بسیج یعنی پنج شنبه 7 آذر برگزار خواهد شد.
گله دیگری داشتند که چرا از خواهران در یادواره استفاده ن
بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیمبرگرد که بر بهارمان می خندندیک عده به حال زارمان می خندندبرگرد، علی چشم به راه است هنوزاسرار دلش در دل چاه است هنوز
یا مقلّب القلوب و الأبصار. یا مدبّر اللّیل و النّهار. یا محوّل الحول و الأحوال. حوّل حالنا الی احسن الحال.السَّلامُ عَلَیْکَ یَا أَمِیرَ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا یَعْسُوبَ الدِّینِ عَلِىَّ بْنَ أَبیطالِبٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَکَاتُهُ و السّلام علی ولیّ الله الأعظم، ارواحنا ف
رهروان خسته را احساس خواهم داد 
ماه های دیگری در آسمان کهنه خواهم کاشت 
نورهای تازه ای در چشم های مات خواهم ریخت 
لحظه ها را در دو دستم جای خواهم داد 
سِهره ها را از قفس پرواز خواهم داد 
چشم ها را باز خواهم کرد ... 
*
خواب ها را در حقیقت روح خواهم داد 
دیده ها را از پس ِ ظلمت به سوی ماه خواهم خواند 
نغمه ها را در زبان چشم خواهم کاشت .
گوش ها را باز خواهم کرد ...
*
آفتاب دیگری در آسمان ِ لحظه خواهم کاشت 
لحظه ها را در دو دستم جای خواهم داد 
سوی خورشیدی
✅نکته طلایی یازدهم: رعایت مساوات میان فرزندان‌
⬅️یکى از حقوق فرزندان بر پدر و مادر این است که والدین، رعایت عدالت و مساوات را میان فرزندان داشته باشند و یکى را بر دیگرى در اظهار عشق و محبت، مقدم نکنند. اگر فرزندى را مى‌بوسد به فرزند دیگرش بى توجه نباشد، اگر سوغاتى مى‌خرد براى همه آنها بخرد و... .⬅️از مهمترین مسائلی که شاید باعث سرخوردگی فرزندان در خانه شود، فرق گذاشتن بین فرزندان می‌باشد.⬅️پیامبر اکرم می‌فرمایند: از خدا بترسید و میان
آهنگ ای که رفته باخود محمد اصفهانی از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانلود آهنگ محمد اصفهانی به نام تو رفتی
دانلود آهنگ جدید محمد اصفهانی تو رفتی Download New Music مجموعه محمد اصفهانی با نام بزرگی دانلود آهنگ محمد اصفهانی با نام صورت کن که.
ادامه مطلب
با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال ضمن عرض تبریک و تهنیت به خواهران و برادران عزیزی که در ردیف پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دوره‌های روزانه،‌ نوبت ‌دوم ‌(شبانه)، دانشگاه ‌پیام‌نور، پردیس خودگردان و مؤسسات غیرانتفاعی و غیردولتی در مرحله پذیرش صرفاً با اعمال سوابق تحصیلی آزمون سراسری سال 1398 قرار گرفته‌اند، به اطلاع می‌رساند که کلیه پذیرفته شدگان می‌بایست با در دست داشتن مدارک لازم (مدارک مندرج در اطلاعیه مورخ 98/06/23 این سازمان که ل
- می خواهم حکم کنم سرت را ببرند؛ چه وصیت داری؟
+ هیچ
- کسانت اینجا هستند؛ پسرت را می خواهی ببینی ؟
+ نه !
- زنت را چه ؟
+ نه !
- مادرت ؟
+ نه !
- چرا ؟ قلب در سینه نداری ؟
گل محمد لبخندی زد
- از چه می خندی؟
گل محمد پلکها فروبست و گفت:
+ از پا افتادنِ مرد ... دیدنی نیست !

#محمود_دولت_آبادی
#کلیدر

در ادامه ی "این پست" (کلیک کنید)

که جشنی باعنوان "جشن بزرگ بیعت" به همت  "کانون مهدویت دانشگاه دامغان" برگزارشد؛
جشنواره ای با مضمون "آغاز امامت امام زمان(عج) و شروع ربیع الاول" با عنوان "جشنواره بهارخانه "نیز به مدت3شب (مورخه 26-27و28 آبان)در محوطه خوابگاههای خواهران و در نمازخانه خوابگاههای برادران با همکاری کانون های مهدویت،طلوع مهر،رضوی،ریحانه،ایثار،مصباح،بسیج و جنبش اتحاد برپاگردید .
بازدیدمعاونت فرهنگی دانشگاه،دکتر ابری،و اساتید از

بسم الله الرحمن الرحیم
 بنده می خواهم صمیمانه تشکر کنم از پزشکان و پرستاران و مجموعه‌ دست‌اندرکاران پزشکی در مواجهه و مبارزه‌ با این بیماری‌ای که اخیراً در کشور به‌وجود آمده. همچنین تشکر کنم از وزارت بهداشت و درمان و مجموعه ی همکاران آقای وزیر بهداشت در این مجموعه به خاطر تلاش هایی که می کنند و زحمتی که می کشند. من برنامه ی امروز را فقط ترتیب دادم برای همین که این تشکر را بکنم در حضور آقای دکتر مرندی رئیس محترم فرهنگستان علوم پزشکی. دوس

ابعاد : ۲۳ * ۳۴ سانتی مترمحدوده سنی:۳سال به بالادر این جعبه ۲ بازی وجود دارد که شرح بازی ها به صورت زیر است: ۱-بازی سگ های قهرمان: در این بازی یک صفحه بازی با تم سگ های نگهبان، مهره، تاس و برگ های بازی وجود دارد که طبق نقشه بازی بازیکن ها بازی می کنند. ۲- بازی فردیناند:در این بازی یک صفحه بازی با تم فردیناند، مهره، تاس و برگ های بازی وجود دارد که طبق نقشه بازی بازیکن ها بازی می کنند.

برای خرید محصولات فکر آوران می توانید به وب سایت پخش اسباب باز
خانواده می تواند به عنوان گروهی از افراد تعریف شود که با یکدیگر رابطه دارند؛
ولی خانواده یک چیزی فراتر از افراد دارای این رابطه می باشد. خانواده یک ارتباط و تجربه معناداری می باشد.
در واقع خانواده یک ارتباط غیرقابل باور و غیرقابل گسستی می باشد که توسط مادران، پدران، برادران و خواهران ایجاد می شود.
در دنیای سرشار از نااطمینانی، خانواده مایه راحتی و آسایش می باشد و یک شانه ای است که با خیال راحت می توان به آن تکیه کرد.
خانوانده منبع الهام آمیز
اینجانب شیخ علیرضا خجسته با کد طلبگی ۱۶۱۳۴۵ به اطلاع کلیه برادران و خواهران مسلمان در ایران و سایر نقاط جهان میرساند نماز قضا،فرد فوت شده شما را میخوانم ، برای هماهنگی در دایرکت پیام دهید.
أنا ، الشیخ علی رضا خوجیست ، برمز 161345 ، أخبر جمیع الإخوة والأخوات المسلمین فی إیران وفی بقیة العالم أن یقدموا لک صلاة ، شخص متوفى ، أو لأرسل لک رسالة من أجل التنسیق.
I, the Sheikh Alireza Khojest, with the code of 161345, tells all Muslim brothers and sisters in Iran and in the rest of the world to give you a prayer،live as a

ارگ خرگوش یک ارگ زیبا و جذاب برای کودکانی که علاقه مند به اسباب بازیها و آلات موسیقی میباشند.تفاوت است که دنیا را می سازد. همانطور که آدم ها هر کدام دارای ویژگی هایی هستند که آن ها را منحصر به فرد می کند. امروزه دنیای اسباب بازی ها نیز آن قدر تفاوت وجود دارد که زمینه ساز این همه تنوع شده است. تنوع در شکل ،رنگ ،طرح،اندازه ،جنس و حتی نوع باعث شده تا ما به راحتی بر اساس سلیقه خود آن چه را که واقعا دوست می داریم و حتی در ذهن مان خطور می کند را می توا
گر تو می خواهی، نمی خواهی مرا، خواهم ترا،
سال و ماه و روز و شب تنها ترا خواهم، ترا.
تا به حسن دیگری خواهم، که بینم روی تو،
در دعا و در نمازم از خدا خواهم ترا.
جز وفا چیزی نخواهم از جهان عشق تو،
از جهان ب یوفا، ای بی وفا، خواهم ترا.
خون بها از تو نم یخواهم، بیا، خونم بریز،
در بهای جان خود، ای بی بها، خواهم ترا.
تا ز من بیگانه ای، بیگانه ام از عقل خویش،
با دل دردآشنا، ای آشنا، خواهم ترا.
هر نفس دارم هوس، باشی تو با من همنفس،
در نفسهای پسینم چون هوا خوا
ابعاد جعبه : 61 * 30.5 * 35 سانتی مترابعاد محصول : 60 * 30 * 42 سانتی مترمحدوده سنی : 3 ساب به بالاکشور سازنده : ایرانماشین بازی سواری سوپر مکانیک مدل  F7 محصولی از شرکت زرین تویز است.این ماشین اسباب بازی یک کامیون کمپرسی پلاستیکی است که به همراه‌اش کلاه ایمنی، چکش، آچار، پیچ گوشتی و جعبه ابزار هم در بسته بندی قرار دارد.وجود این تجهیزات برای کودکان و حتی نوجوانانی که به کارهای مهندسی علاقه‌مند هستند بسیار جذاب است.فرمان ماشین قابل چرخش و حرکت است و ماشی
ماه فروماند از جمال محمدسرو نباشد به اعتدال محمد
قدر فلک را کمال و منزلتی نیستدر نظر قدر با کمال محمد
وعدهٔ دیدار هر کسی به قیامتلیلهٔ اسری شب وصال محمد
آدم و نوح و خلیل و موسی و عیسیآمده مجموع در ظلال محمد
عرصهٔ گیتی مجال همت او نیستروز قیامت نگر مجال محمد
وآنهمه پیرایه بسته جنت فردوسبو که قبولش کند بلال محمد
همچو زمین خواهد آسمان که بیفتدتا بدهد بوسه بر نعال محمد
شمس و قمر در زمین حشر نتبادنور نتابد مگر جمال محمد
شاید اگر آفتاب و ماه نتابن
بسم الله الرحمن الرحیم
روز اول ماه رجب ولادت امام محمد باقر(علیه السلام) گرامى باد.
سالروز ولادت حضرت امام محمد باقر(علیه السلام) امام پنجم شیعیان را به تمامى دوستداران خاندان پاک و مطهر پیامبر اکرم(صلى الله علیه وآله) تبریک عرض نموده، از خداوند متعال توفیق پیروى از آن امام همام را خوستاریم.
به همین مناسبت مقاله اى هرچند کوتاه راجع به زندگانى و فضایل آن بزرگوار تقدیم خدمت شیعیان آن حضرت نموده، امید آن داریم که مقبول افتد.
ولادت
امام محمد باق
برای دیدن چشمت شتاب خواهم کرد
تمام آیِنِه هارا جواب خواهم کرد
بلور چشم تو زیباترین نیاز من است
بر این نیاز مقدس شتاب خواهم کرد
اگر چه ثانیه ها آیهء عذاب منند
تمام ثانیه هارا حساب خواهم کرد
غزل که تاب ندارد برای گفتن تو
هزار مثنوی از تو کتاب خواهم کرد
چراغ روشن چشمت هزار خورشید است
به احترام تو خورشید را قاب خواهم کرد
(شرار آه دلم تا زبانه می گیرد)
به وعده های چنانی مجاب خواهم کرد
اگر که پا بگذاری به چشم بی خوابم
دو چشم خسته وبی تاب را خواب خواه
حضرت مهدی علیه السلام، منتقم خون سید الشهدا علیه السلام
شیخ طوسی رضوان الله علیه روایت کرده است:
أخبرنا محمد بن محمد، قال أخبرنی أبو الحسن أحمد بن محمد بن الحسن بن الولید، عن أبیه ، عن محمد بن الحسن الصفار، عن محمد بن عبید، عن علی بن أسباط، عن سیف بن عمیره، عن محمد بن حمران ، قال قال ابو عبد الله علیه السلام لما کان من أمر الحسین بن علی ما کان، ضجث الملائکه إلی الله تعالی وقالت یارب یفعل هذا بالحسین صفیک و ابن نبیک قال فأقام الله لهم ظل القائم
بیشتر ما اطلاعات کمی درباره رابطه بین خواهرم و برادران و نحوه تاثیر آنها بر خویش دارند.

وقتی تصمیم گرفتم درباره رابطه بین برادر و خواهر صحبت کنم.
متوجه شدم که تحقیقات کمی در مورد این موضوع وجود دارد.
با خواهرم رابطه دارم
بیشتر تحقیقات در مورد مسائل خانوادگی در اطراف مشکلات والدین و خواهرم است که به نوبه خود بسیار مهم است.
بنابراین تصمیم گرفتیم که رابطه ی بین برادران و خواهران را با داستان ما تحت تاثیر قرار دهیم.
چرا که این داستان ها تعیین می
با سلام خدمت برادران و خواهران گرامی
من دانشجوی پزشکی در مقطع علوم پایه هستم که البته در کارنامه سبز رتبه م به دندانپزشکی همین دانشگاه هم می رسید. همون طور که میدونید پروسه پزشکی خیلی طولانیه نسبت به دندان. یعنی دندان بعد از 5.5 سال وارد بازار کار و کسب درآمد میشن لکن پزشکی حدودا 15 سال کار داره تا بتونی یه رفاه نسبی برا خانواده ت فراهم کنی...
منم قبل از اتمام علوم پایه میتونم تغییر رشته بدم برم دندان ولی خیلی مرددم. اطرافیان توصیه شون اینه که تغ
(به نام خداوندی که از سهر مهر بخشش فراگیر و همیشگی دارد)                  سلام این وبلاگ حاصل تلاش و تجربیات من یعنی محمد میباشد که از جون و دل براتون نوشتم خواهش میکنم تمام مطالب سایت را به دقت بخونید و نگران طولانی بودن مطلب نباشید.من همیشه در زندگی ام از کودکی تا الان از دزدی بدم میاد و همیشه هم حرف راست میزنم و کلأ از دروغ گفتن متنفرم به هر حال خدا خودش شاهده همه ی اتفاقات زندگی من است که من همه ی اتفاقات را اینجا نوشتم و اینجاحاصل تلاش شبانه ر
دانلود آهنگ محمد اصفهانی – فریادرس
Download New Music Mohammad Esfahani – Faryad Ras

دانلود آهنگ محمد اصفهانی فریادرس

متن آهنگ محمد اصفهانی با نام فریادرس

بی روی تو گل های چمن خار شمارم در گلشن وصل تو غم از خار و خسم نیست هر شب به سر کوی تو آیم منه بی دل آری صنما محنت عشق تو بسم نیست آری صنما محنت عشق تو بسم نیست در عشق نمی دانم درمان دل خویش خواهم که کنم صبر ولی دست رسم نیست خواهم که به شادی نفسی با تو برآرم از تنگ دلی جانا

بی روی تو گل های چمن خار شمارم در گلشن وصل تو غم از خار و خسم نیست هر شب به سر کوی تو آیم منه بی دل آری صنما محنت عشق تو بسم نیست آری صنما محنت عشق تو بسم نیست در عشق نمی دانم درمان دل خویش خواهم که کنم صبر ولی دست رسم نیست خواهم که به شادی نفسی با تو برآرم از تنگ دلی جانا

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛
شهید علی شاه سنایی متولد ۱۳۶۴ از نیروهای لشکر ۱۴ امام حسین علیه السلام
بود که به صورت داوطلبانه برای دفاع از حرم عقیله‌ بنی هاشم عازم سوریه شد و
به شهادت رسید. وی نهمین شهید مدافع حرم از خطه شهید پرور اصفهان بود که
در دفاع از حرم حضرت زینب (س) آسمانی شد. در ادامه متن کامل وصیت نامه
دلنشین این شهید والا مقام را خواهید خواند که آن را با این عبارت «شهادت
لباس تک سایزی است که ما باید با اعمال و رفتار
به اطلاع اعضاء و مراجعان محترم می‌رساند ساعات کاری بخش‌های مختلف کتابخانه در نیمه نخست سال به صورت ذیل می‌باشد:
بخش‌های پذیرش، امانت و کودک از 8 تا 20
سالن‌های مطالعه خواهران از 7:30 تا 20:30
سالن‌های مطالعه برادران از 7:30 تا 21
مهمترین شرایطی که برای طلاب در اکثر استخدامی ها لازم است؛ مدرک سطح دو وکارت پایان خدمت می باشد. بنابراین کسانی که کارت پایان خدمت ندارند در اولین مرحله، باید با مراجعه به مراکزی که جذب سرباز طلبه دارند؛ اقدام به ثبت نام و گذراندن دوران خدمت و دریافت کارت نمایند. دریافت لیست مراکز جذب سرباز طلبه با مراجعه به لینک زیر:
http://s6.picofile.com/file/8385773776/index.png
و هچنین جذب اکثراستخدامی ها هم از بین خواهران و هم برادران می باشد.
این خیریه تلاش دارد در راستای تکالیف دینی به حد توان جهت کمک به برادران و خواهران دینی مستمند شهرتاکستان یاری رساند.
                                                   انشالله
جهت پیگیری فعالیتهای خیریه به کانال دستان سبز در پیام رسان سروش مراجعه نمایید.
sapp.ir/dastansabz
خیرینی که تمایل به مشارکت مادی و معنوی در خیریه دستان سبز دارند می توانند از طریق راههای ارتباطی ذیل اقدام نمایند.
شماره همراه
09036193835
صفحه شخصی مدیر خیریه در پیام رسان سروش
sapp.ir/amirvarse
برا
یادی از شهید مدافع حرم محمد احمدی جوان
خروج از خط ولایت یعنی خروج از راه اهل‌بیت (حدیث دشت عشق)
امروز چهارمین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم محمد احمدی جوان است. وی پنج اسفند سال 1368 در روستای باشی از توابع شهرستان تنگستان و از دیار رئیسعلی دلواری استان بوشهر متولد شد. وی دانش‌آموز و دانشجویی پرتلاش و باهوش بود که تحصیلات خود را در رشته مکانیک با معدل 18 به پایان رساند.احمدی جوان، 20 سال داشت که به عنوان فرمانده پایگاه شهید دستغیب روستا انتخاب شد
رهبری عزیز:
 لکن من آنچه در آغاز این عرایض میخواهم عرض بکنم، مربوط به ماه مبارک رمضان است که بیش از نیمی از این فرصت طلایی را ما گذراندیم و کمتر از نیمی از این ماه باقی است. این فرصت را باید برادران عزیز، خواهران عزیز، مسئولین محترم، بخصوص ماها، خیلی مغتنم بشماریم؛ فرصت انابه است، فرصت رجوع به خدای متعال است، فرصت نورانی کردن دل و طراوت دادن به دلها است و فرصت تضرّع است؛ پیش خدای متعال تضرّع کنیم. هرکدام از شماها در هر بخشی که مشغول کار هستید
۱. هر بار میگن محمد منصوری خانومش بارداره...
یا میگن محمد منصوری اینو گفت اونو گفت...
میخوام بگم محمد؟ محمد در پناه تو؟
یعنی الان مریم بارداره؟
یعنی الان خوشبختن محمد و مریم؟

۲. اتفاقی نیفتاده جز دیدن چند تا خونه...یه خونه گرون مرغی وسط منهاتن و یه اتاق از خونه یه پیرزن که دختراش لس انجلس و سان فرانسیسکو زندگی میکنن و دلش نمیخواد تنها بمونه تو خونه...
هنوزم در حال گشتنم...
سخنان زیبا و دلنشین ماموستا هژار منافی راجب دختر و پسر و خیانت
نوجوان و جوان های کورد زبان حتما دانلود کنند
خواهران و برادران قدر همدیگر را بدانید
زبان: کوردی  فرمت: MP3
(جهت دانلود روی آیکون download کلیک کنید تا به صفحه دانلود هدایت شوید)
بی‌سوادی ابو حنیفه در کلام غزالی
ابو حامد غزالی از علمای بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
وأما أبو حنیفة فلم یكن مجتهدا لأنه كان لا یعرف اللغة وعلیه یدل قوله ولو رماه بأبو قبیس وكان لا یعرف الأحادیث ولهذا ضری بقبول الأحادیث الضعیفة ورد الصحیح منها ولم یكن فقیه النفس بل كان یتكایس لا فی محله على مناقضة مآخذ الأصول.
اما ابو حنیفه، او مجتهد نبود چون زبان عربی را بلد نبود و قول او که گفته «ولو رماه بابو قبیس» بر این دلالت می‌کند و احادیث را نمی‌شنا
روز دوشنبه بیست وسوم دی ماه مراسم بزرگداشتی به مناسبت شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی به همت پایگاه خواهران حضرت رقیه سلام الله علیها مزرعه شور درمحل تکیه خواهران مسجد جامع مزرعه شور با سخنرانی آقای رجبی برگزار گردید.

عرض سلام و تبریک عید مبارک نیمه شعبان خدمت خواهران بسیجی
با توجه به شرایط پیش آمده در کشور و کمبود گروه های خونی، بسیج خواهران استان تهران از تمامی خواهران بسیجی درخواست دارد افرادی که تمایل به اهدای خون دارند خود را معرفی کنند تا به مراکز انتقال خون ارجاع داده شوند. عزیزان داوطلب اهدای خون با شماره تلفن ۰۹۳۳۱۴۱۱۴۷۳ تماس بگیرند.
آشنایی با شرایط اهدای خون
عرض سلام و تبریک عید مبارک نیمه شعبان خدمت خواهران بسیجی
با توجه به شرایط پیش آمده در کشور و کمبود گروه های خونی، بسیج خواهران استان تهران از تمامی خواهران بسیجی درخواست دارد افرادی که تمایل به اهدای خون دارند خود را معرفی کنند تا به مراکز انتقال خون ارجاع داده شوند. عزیزان داوطلب اهدای خون با شماره تلفن ۰۹۳۳۱۴۱۱۴۷۳ تماس بگیرند.
آشنایی با شرایط اهدای خون

شهید «علی محمد دهقانی تفتی» در ابتدای وصیت نامه اش می نویسد: به شما خواهرانم توصیه می کنم که از این به بعد باید بار مسئولیت و رسالت پیام خون را بدوش بگیرید و زینب گونه عمل کنید زیرا آنان که رفتند کاری حسینی کردند و آن ها که ماندند باید کاری زینبی کنند وگرنه یزیدی اند. 
بخش فرهنگ پایداری تبیان

علی محمد دهقانی تفتی در تاریخ 1340/11/10 در تهران دیده به جهان گشود. تحصیلات ابتدایی را در تهران شروع کرد و سپس همراه با خانواده به شهر تفت آمد و تحصیلات
بسمه تعالیگزارش مسابقه لیگ بسیج خواهران استان فارس.رتاریخ17/12/97روزجمعه مسابقات لیگ دوردوم بسیج خواهران استان فارس درشهرشیراز سالن شهدای شلمچه بابیش از۵۰۰ نفرکاراته کادرساعت ۸صبح بامسابقات کاتای نونهالان رسماً شروع شدودرادامه مسابقات کومیته اوزان ورده های مختلف سنی ادام پیداکرد ودرساعت۷عصرمسابقات خاتمه یافتنتیجه این دوره لیگ بسیج بانوان استان فارس شهرستان اقلیدبا۵۰ شرکت کننده دردوقسمت کاتا وکومیته وردهای مختلف سنی به مربیگری خانمه
گل‌محمد گفت :
- به هرجا که خیال می‌برم می‌بینم تا امروز ما برای بابقلی بندار بد نبوده‌ایم . ها ؟
خان‌عمو گفت :
- نه که ؛ ما برای او بد نبوده‌ایم . اما پابندِ ذات مرد دغل نمی‌توان شد . عقرب به عادت نیش می‌زند . از این گذشته ، یک‌وقت می‌بینی درِ باغ سبز نشانش داده باشند . همه‌اش که نباید به کسی بدی کرده باشی تا گمان تلافی داشته باشی ! معامله ! آنها که سرِ دوست‌محمدخانِ سردار را گرد تا گرد بریدند ، چه بدی از آن مرد دیده بودند ؟ دوست‌محمد چه بدی در
قابل توجه خواهران و برادران عزیز و متدین : 
بی توجهی مسئولین فرهنگی باعث گسترش تاسف بار بی حجابی و بی حیایی بعضی از زنان و دختران معلوم الحال در شهری که دارالمومنین و دارای بیش از ۱۸۰ شهید است ، گردیده و لازم است مردم متدین و انقلابی حرکتی خودجوش رابرای امربه معروف و نهی ازمنکر بوجود آورند .
لذا روز ۵ شنبه ساعت ۹ صبح همه با هم برای شرکت در اجتماع عظیم و راهپیمایی عفاف و حجاب در میدان انقلاب شهر دولت آباد  تجمع می نماییم .
پویش مردمی عفاف و حجاب
سلام بر دوستان عزیز:)
من یهویی اومدم که بگم که اقا من تابستون نبودم واسه همین براتون ننوشتم از یکی از خفن ترین سریالایی که دیدم.اسم سریال سرگذشت ندیمه یا the handmaid’s tale این سریال امریکایی که دو فصلشم اومده و من بی صبرانه منتظر فصل سومم به شدن قشنگ و همچنین اعصاب خورد کن هستش و من هیچی راجبش نمیگم که خودتون برین و ببینین اگر دوست داشتین.حالا این سریال از روی یه رمان ساخته شده به همین اسم نوشته شده توسط خانم مارگارت اتوود.توی ایرانم ترجمه شده توسط
مسئله حجاب هیچ وقت برای من چالشی‌ترین مسئله زندگی‌ام نبوده، شاید بارها بهش فکر کردم، بحث کردم، جستجو کردم که دقیقا از کجا اومده، معتبرترین مرجعی که درباره‌اش هست چی نوشته، کجای اصول و فروع دین قرار می‌گیره و اگر جزو اصول لاینفک* است چرا رعایت و پایبندی بهش این قدر سلیقه‌ایه...
به هر روی، اجرا کردنش برایم چالش برانگیز نبوده و حتی در موقعیت‌های غیر اجباری به قدر عرف فضایی که درش بودم رعایت کردم ولی...
ولی برایم یک چیزی همیشه سئوال بوده و این
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم، ارحم‌‌الراحمین، رب‌العالمین و صلی‌الله علی محمد واله‌الطاهرین،
انالله و اناالیه راجعون. 
هذا ما وعدنا الله و رسوله و صدق‌الله و رسوله. اللهم زدنا ایماناً و ارحمنا.
اشهد ان لااله‌الا الله وحده لا شریک له و أن محمّداً عبده و رسوله ارسله
بالهدی و دین‌الحق و ان الصدیقة‌ الطاهره فاطمه‌الزهرا، سیده نسا العالمین و
أن علیاً أمیرالمؤمنین و الحسن و الحسین و علی‌بن‌الحسین و محمّد‌بن‌علی و
جعفربن‌محمّد و موسی‌
همسر زیبای من سلام.
این نامه شاید آخرین نامه ای باشد که می نویسم. امیدوارم قبل از خواندنش تمام زیرساخت های برق و اینترنت توسط دشمن و یا بنا به مصلحت اندیشی، توسط دوستان قطع نشده باشد. مگر یادت نمی آید کسی که آن روزها دشمن ما بود و بعدها دوست و برادرمان شد با موشک و راکت هشت سال زیر ساخت های برق و گاز و آب مان را هدف گرفت و کسی که دوست مان بود چهل سال با پارازیت و فیلترینگ و عملیات راپل، اینترنت و ماهواره مان را! و این دو آنقدر نقش خود را احمقانه ب
زاهدان- شریعت نیوز- امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت:کسب علم و دانش مورد تاکید ویژه دین مبین اسلام و یکی از نیازهای امروز جامعه است.
به گزارش شریعت نیوز  مولوی عبدالصمد کریم زایی در خطبه های نماز جمعه این هفته مسجد الزهرا اهل سنتایرانشهر بابیان اینکه ترویج علم و معنویت سبب کاهش آسیب های اجتماعی می شود، افزود: در دین مبین اسلام در خصوص ارزش و جایگاه علم و دانشسفارشات فراوانی شده که باید به آن توجه و عنایت ویژه شود. 
وی با بیان اینکه علم همراه مع
با نگاهی که تو داری بر من ،من از این قاعله رد خواهم شدتو زمن فاصله می گیری ومن  باز ازاین فاصله رد خواهم شدگرچه تاراج نگاه تو شده ،عمر ناچیز من وهستی منمن به یک ذره ی لطف تو مگر، باز از این قافله رد خواهم شددستهایت پرمهر ،دیدگانت پرنور،مقدمت عاطفه از جنس بلورباز هم با طپش قلب تو من، از در عاطفه رد خواهم شد
انشالله همه با روی ماه باشیم

هو الرحمن الرحیم 
شما چهل روز دایم الوضو باشید خواهید دیدکه درهای رحمت خداوند چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شدنمازهای واجب خود را دقیق و اول وقت بخوانیدخواهید دید که چگونه درهای خداوند در مقابل شما باز خواهد شدسوره واقعه را هر شب یک مرتبه بخوانیدخواهید دید که چگونه فقر از شما روی برمی گرداندانسان اگر می خواهد به جایی برسد، با نماز شب می رسدبرادران و خواهران من،اگر ما در راه امام زمان(عج) نباشیم بهتر اس
سلام
عرائض بنده حاصل تجربه این سالهای من در بررسی و تحلیل رفتارهای آفراد به خصوص زن و شوهر های زیادی بوده، حدود 16 ساله وب مینویسم، تقریبا دوزاده سیزده ساله هم به صورت تجربی مشاوره میدم، همه جوره آدم رو هم دیدم، بازخوردهای متنوع و متکثری هم از طرف هام داشتم، چه کسایی که مورد مشاوره بودن و چه کسایی که فقط نتایج رو میخوندن، قطعا مخالفت ها و موافقت هایی بوده، قطعا کج فهمی ها و درست دیدن هایی بوده ولی هر چی بوده، زندگی ادامه داشته، تنها چیزی که ما
مصاحبه  ذیل  با  جناب   شیخ  محمود  خوش  خبر  نماینده  هیات  فتوا  و موسس  یکی  از  بزرگترین  مدارس  علمیه اهل سنت جنوب کشور ترتیب  داده  شده  که  تقدیم حضورتان می کنیم :سوال: جناب  شیخ  خوش  خبر در ابتدای  این  گفتگو لطفا  رزومه ای  از تحصیلات  حوزوی تان  را  بیان  بفرمایید؟شیخ  خوش  خبر: بنده  از  سال  60  به  مدت  4  سال  در  بندرعباس  از محضر  مرحوم  شیخ  ضیایی  کسب  فیض  کردم .استاد  دیگر اینجانب،مرحوم   محمد  حسن  واحدی  از علمای  

ابعاد بسته : 89 * 24 * 6 سانتی متر ابعاد میز اتو : 68 * 24 * 45 سانتی متر محدوده سنی : 3 سال به بالا کشور سازنده : ایران محبوب ترین بازی بچه های ایرانی مخصوصا دخترا خاله بازی بوده که بسیاری از ما از بازی با وسایل و چادرهای مادرمان از آن خاطره داریم. بازی برای کودکان لازم است و ما با انتخاب بازی مناسب برای فرزند خود میتوانیم علاوه بر اینکه او را سرگرم میکنیم زمینه رشد فکری و افزایش مهارت های او را نیز فراهم می کنیم یکی از علایق کودکان در بازی تجربه کردن ف
مراسم افطاری و جشن ولادت امام حسن مجتبی (ع)
با سخنرانی: استاد براتی
  و نوای گرم مداحین اهل‌بیت

با حضور برادران افغانستانی مشغول تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
به همراه قرآئت بیانیه مشترک جامعه اسلامی دانشجویان و بسیج دانشجویی شهید چمران جهت تبیین مواضع صریح و سیاستهای کلی نظام جمهوری اسلامی ایران نسبت به برادران و خواهران مسلمان افغانستانی مقیم در کشور
سایر تصاویر مراسم : تصویر 1 - تصویر 2 - تصویر 3 - تصویر 4 - تصویر 5 -
کتاب طُرقهشاعر: وحید جلالی

از گلی رنگ و بو نمی خواهماز کسی پرس و جو نمی خواهممی نشینم به کنج خلوت خویشبعد از این های و هو نمی خواهمهر کس از هر کسی که پیغامیمی رساند، بگو نمی خواهمآرزو هم سراب موهومی استمن دگر آرزو نمی خواهمچیزی از بختِ مضحک مستپستِ بی آبرو نمی خواهممن دگر بعد از این خودم رابا آینه رو به رو نمی خواهماو که دیگر مرا نمی خواهدمن خودم را چو او نمی خواهمچشم در چشم آینه تا چند؟ من چیزی جز از او نمی خواهم
برای تهیه ی این کتاب می توان

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها